Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ruszą po szutrach. Kolejna edycja ustawki sportowej

Autor: w dniu 2023-08-30

Chętni do aktywności sportowej na świeżym powietrzu będą mieć kolejną okazję, by miło spędzić czas. Tym razem trasa będzie przebiegać nieco inaczej niż zwykle. 

Piekarskie Koła i Wojciech Krawczyk – prezes piekarskiego WOPR-u zapraszają na ósmą edycję Piekarskiej Ustawki Sportowej.

Ruszą po szutrach. Zbliża się kolejna edycja wydarzenia

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 31 sierpnia o godz. 18.00. Uczestnicy przemierzą wspólnie – rowerem, biegowo, z kijami lub bez – trasę nieco inną niż zwykle. Będzie przebiegać po szutrowej ścieżce rowerowej i leśnych duktach. Uczestnicy wyruszą z MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 do lasu Dioblina i z powrotem. Sierpniowa ustawka zakończy się wspólnym ogniskiem na terenie MOSiR. Długość trasy to około 6 km. W trakcie wydarzenia będzie można otrzymać czujki tlenku węgla, które przekazała senator Dorota Tobiszowska.

Podczas spotkania piekarscy policjanci opowiedzą o zagrożeniach związanych z używkami oraz profilaktyce związanej z bezpieczeństwem. Odbędzie się też znakowanie rowerów. Rozpocznie się o 16.30. Stosowne dokumenty do wydrukowania oraz wypełnienia znajdują się w TUTAJ.

Długość trasy wyniesie około 6 km. Tym razem uczestnicy będą się poruszać po szutrowej ścieżce rowerowej i po leśnych bezdrożach. Organizatorzy przypominają uczestnikom o odblaskach, a rowerzystom – o obowiązkowym oświetleniu.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania z regulaminem. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania wydarzenia.