Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby w szpitalu

Autor: w dniu 2023-03-20

Samochód prowadzony przez mieszkankę Tarnowskich Gór uderzył w drzewo. Wraz z nią w aucie podróżował nastoletni pasażer. Obie osoby trafiły do szpitala. 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w powiecie tarnogórskim. Nie wiadomo, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do zdarzenia. Policja kolejny raz apeluje o bezpieczną jazdę.

Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala

Zdarzenie miało miejsce w sobotę około godziny 7.00 w Zbrosławicach. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny całego zdarzenia, w którym osobowa Skoda, prowadzona przez 43-letnią mieszkankę Tarnowskich Gór, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W pojeździe oprócz kobiety znajdował się 16-latek. Na miejscu zjawili się strażacy i ratownicy, którzy zabrali podróżujących do szpitala.

Policja apeluje o bezpieczną jazdę. Mundurowi zaznaczają, że choć warunki drogowe są coraz lepsze, na drodze nadal dochodzi do podobnych zdarzeń jak opisywane w artykule. Warto pamiętać o zapinaniu pasów bezpieczeństwa i ograniczeniu prędkości. Skupienie dostatecznej uwagi w trakcie jazdy pozwoli również prawidłowo zareagować na różnego rodzaju sytuacje na drodze.

Źródło i zdjęcie: KPP Tarnowskie Góry