Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wiele razy pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Siemianowiccy artyści organizują koncert charytatywny dla Piotra Kochanka.

Piotra Kochanka, rzecznika prasowego magistratu w Siemianowicach Śląskich – nikomu przedstawiać nie trzeba. To nie tylko świetny rzecznik, ale i społecznik oraz muzyk. Niestety, ostatnie miesiące nie były dla niego łatwe. Piotr zmaga się z ciężką chorobą – na szczęście ma wokół ludzi, którzy chcą mu pomóc. To między innymi siemianowiccy artyści.

-To inicjatywa muzyków. Przyszli do nas muzycy z różnych zespołów i wszyscy mieli jedną ideę: chcemy zagrać dla Piotra Kochanka. Była to Alicja Boncol ze swoją Koalicją, zespoły Rockomotive i Cienie, którzy po prostu zgłosili się. Zatem robimy jeden duży koncert charytatywny – 22 października w niedzielę na Bytkowie – zachęca do udziału w koncercie Monika Pojda-Dziekońska z Siemianowickiego Centrum Kultury.

Koncert charytatywny dla Piotra Kochanka odbędzie się 22 października o godzinie 18.00 w Siemianowickim Centrum Kultury na Bytkowie. Wejściówki, które zasilą zbiórkę pieniędzy na leczenie, są dostępne w Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans przy ulicy Fojkisa 4 oraz w Siemianowickim Centrum Kultury przy ulicy Niepodległości 45.

Ci, którzy chcą wesprzeć zbiórkę na rzecz Piotra Kochanka, mogą zrobić to za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: