Teraz gramy:

Title

Artist
Background

To doskonała propozycja na aktywne spędzenie czasu nad rzekę – dokładnie nad  Białą Przemszą w Sosnowcu. W najbliższą niedzielę odbędzie się tam szósta już edycja się Rodzinnego Rajdu Pieszego.

Standardowa, umiarkowana i na orientację. To nazwy trzech  tras o długości 6 i 12 kilometrów, które będzie można pokonać w zakolach Białej Przemszy w ramach Rodzinnego Rajdu Pieszego. Szósta edycja imprezy rusza w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia.

-W ubiegłym roku organizowaliśmy rajd w okolicach zalewu Sosina, a w tym roku jest idealna kontynuacja ubiegłorocznego wydarzenia. Przechodzimy dokładnie na drugą stronę Białej Przemszy. Tereny są naprawdę bardzo urokliwe. Biała Przemsza jest piękną rzeką, czystą rzeką – zachęca współorganizator rajdu Kamil Książek z grupy Tres Amigos.

Zapisy na wydarzenie trwają. Szczegóły znaleźć można  na facebookowym profilu Tres Amigos.

-Będą trzy rodzaje tras. Dwie trasy oznakowane w pełni oraz trasa, która nie ma określonej długości – ma tylko wyznaczone punkty kontrolne. Trzeba je z mapą odnaleźć w lesie i odhaczyć – opisuje Kamil Książek

W programie Rodzinnego Rajdu Pieszego znalazły się także animacje dla dzieci, występ mażoretek oraz impreza z udziałem DJ. Szczegóły i link do zapisów znaleźć można na facebookowej stronie Tres Amigos. Warto się pospieszyć liczba miejsc jest ograniczona. Radio Piekary jest patronem medialnym wydarzenia.