Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Spotkanie z T-Rexem w Czeladzi. Organizują piknik z okazji Dnia Matki

Autor: w dniu 2023-05-24

Spotkanie z Tyranozaurem Rexem, muzyka na żywo i  naukobus – to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali organizatorzy wydarzenia, które odbędzie się już jutro w Czeladzi. 
Wszyscy, którzy poszukują planów na czwartkowe popołudnie, mogą wybrać się na czeladzki rynek, gdzie o 16.00 rozpocznie się Piknik Rodzinny "Dla Mamy". Na jakie atrakcje mogą liczyć ci, którzy zdecydują się na udział w wydarzeniu?

Piknik Rodzinny "Dla Mamy" – jaki jest plan wydarzenia?

Zarówno ci, którzy chcą zobaczyć na żywo Tyranozaura Rexa, jak i ci, którzy fascynują się nauką, mogą odwiedzić rynek w Czeladzi. Organizatorzy Pikniku Rodzinnego "Dla Mamy" przygotowali też pokazy oraz artystyczne i muzyczne prezentacje, a to wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Wśród przygotowanych atrakcji także wybuchowe pokazy naukowe, pokaz mody ekologicznej, występy dzieci, prezentacja wspomnianego, prehistorycznego gada, wiele konkursów i ciekawych zabaw dla dzieci jak i dorosłych.
Zwieńczeniem czeladzkiego pikniku rodzinnego będzie natomiast występ Raisy Miszteli – finalistki drugiej edycji The Voice Senior.

Nadszedł czas podsumowania projektu

W wydarzeniu wezmą udział zarówno mieszkańcy Czeladzi, jak i rodziny z dziećmi z Ukrainy. Sama impreza będzie podsumowaniem projektu pod nazwą "Usługi społeczne na rzecz ograniczenia skutków kryzysu wywołanego konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy – Miasto Czeladź", Piknik Rodzinny "Dla Mamy".
– Zatem nie czekajcie w domach, mieszkaniach, tylko zabierzcie całą rodzinę na wielki piknik. Czekamy właśnie na Ciebie! Nie może Cię tu zabraknąć – zachęcają organizatorzy.
Rezerwacja bezpłatnych biletów do naukobusa (liczba miejsc ograniczona) możliwa jest TUTAJ.
Projekt pod nazwą "Usługi społeczne na rzecz ograniczenia skutków kryzysu wywołanego konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy – Miasto Czeladź" współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 r.
Więcej informacji znajduje się w mediach społecznościowych Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej w Czeladzi- Rynek 22:
Więcej informacji także na plakacie promującym wydarzenie: