Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Sztangiści GKS Andaluzja Piekary Śląskie z medalami!

Autor: w dniu 2023-10-23

Reprezentanci GKS Transbed Andaluzja Piekary Śląskie wywalczyli medale podczas organizowanych w weekend Mistrzostw Polski U15.
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików do lat 15 odbyły się w dniach 20-22 października w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. W rywalizacji brali udział reprezentanci GKS Transbed Andaluzja Piekary Śląskie. Jedni pobili swoje dotychczasowe rekordy, inni przywieźli ze sobą medale.

Sztangiści GKS Andaluzja Piekary Śląskie z medalami!

Zawodnicy GKS Transbed Andaluzja Piekary Śląskie pod wodzą trenera Jacka Mazura wzięli udział w Mistrzostwach Polski U15. Do tegorocznych finałów zakwalifikowała się do tegorocznych finałów.
Brązowy medal w dwuboju kategorii 55 kg dziewcząt wywalczyła Hanna Borys, która uzyskała 112 kg, zdobywając także brązowy medal w podrzucie. Druga z zawodniczek – Maja Bonisławska zajęła VI miejsce w kat.+87 kg z wynikiem 77 kg w dwuboju. Wśród chłopców – Igor Garbowski wywalczył tytuł Mistrza Polski w kat. +96 kg z wynikiem 209 kg. Okazał się najlepszy w rwaniu oraz podrzucie, ale nie obyło się też bez życiowych rekordów. Jakub Duda w kategorii +96 zajął VII miejsce z wynikiem 138 kg, znacznie poprawiając swoje rekordy życiowe.