Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tarnogórskie Spotkanie Brodaczy 4.0 już niebawem!

Autor: w dniu 2023-05-16

Brodacze spotkają się w Tarnowskich Górach, żeby kolejny raz zbierać środki na ważny cel. Organizatorzy przygotowują atrakcje – w tym dedykowane miłośnikom zarostu. 

Wydarzenie pod tytułem Tarnogórskie Spotkanie Brodaczy 4.0 odbędzie się 3 czerwca o godzinie 18.00 w pubie Beczka w Tarnowskich Górach.

Brodacze kolejny raz niosą pomoc

Organizatorzy zapowiadają, że wydarzenie będzie okazją do tego, by kolejny raz wesprzeć placówkę medyczną.

-Jest to impreza połączona z akcją charytatywną, co roku zbieramy na inny cel, dwa lata pod rząd były to oddziały onkologii dziecięcej najpierw w Chorzowie, potem w Katowicach, w tym chcemy zebrać kasę na oddział pediatryczny w naszej tarnogórskiej "trójce" – informował jeszcze w kwietniu Michał Orłowski, jeden z organizatorów.
Dodaje, że pomyślano o samych brodaczach, na których będzie czekał fotel barberski, na którym – za pieniądze na szczytny cel – będzie można oddać brodę w dobre ręce.
– Po raz czwarty zapraszamy Was do Tarnowskich Gór. Jak zawsze będzie muzyka na żywo, barbera również nie zabraknie, oczywiście licytacja też się odbędzie – informują organizatorzy w mediach społecznościowych
Ci, którzy planują pojawić się na wydarzeniu, mogą mieć na uwadze to, by przynieść ze sobą rzeczy niezbędne pacjentom Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. Jedna z osób zaangażowanych w organizację wydarzenia poinformowała, że opiekunom świetlicy przydadzą się przybory szkolne, takie jak choćby mazaki, kredki, kolorowanki, puzzle lub misie. Przydadzą się też przybory kosmetyczne, szczególnie dla dzieci z domów dziecka, które także trafiają pod opiekę medyków. Ze sprzętów – pulsoksymetry na paluszki małych pacjentów, stojaki na kroplówki. Można przynieść też lampki nocne, bo – jak czytamy w opisie wydarzenia – te nad łóżkami pacjentów nie działają i rodzice przynoszą swoje.
Organizatorzy zapowiadają licytacje i koncert Marka "Makarona" Motyki i Ryszarda Rajcy. Na wydarzeniu pojawią się – kolejny raz – goście z całej Polski. W zeszłym roku na rzecz dzieci zgromadzono kwotę 7000 złotych. Dokładamy się do tegorocznej edycji. Radio Piekary przekazało na rzecz licytacji zestaw gadżetów, zatem już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w tym charytatywnym dziele, które objęte zostało naszym patronatem medialnym. Szczegóły dotyczące wydarzenia można śledzić TU.