Teraz gramy:

Title

Artist
Background

To nie była bezpieczna droga do szkoły

Autor: w dniu 2023-09-13

Kolejny nieodpowiedzialny ojciec zatrzymany w czasie akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Okazało się, że wiózł dziecko, choć w jego organizmie cały czas krążył alkohol. 

Policjanci z mysłowickiej drogówki zatrzymali dziś mężczyznę, który wiózł swoje 7-letnie dziecko do szkoły, będąc w stanie nietrzeźwości. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Bezpieczna droga do szkoły? Nie w tym przypadku

Do zdarzenia doszło dziś w mysłowickiej dzielnicy Larysz. Policjanci z mysłowickiej drogówki zatrzymali do kontroli,  około godziny 7:35, kierującego Chevroletem 39-latka z Mysłowic.

W trakcie kontroli mundurowi wyczuli od niego silną woń alkoholu, w związku z czym poddali go badaniu alkomatem. Wynik badania potwierdził przypuszczenia policjantów. Mężczyzna miał w organizmie 1,77 promila alkoholu.

Wiózł do szkoły dwójkę dzieci. Był pijany

Nieodpowiedzialny kierowca odwoził w tym stanie do szkoły swoje 7-letnie dziecko. Sprawdzono też policyjne systemy. Wyszło wtedy na jaw, że nie było to pierwsze spotkanie 39-latka ze stróżami prawa.

Mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd, za jazdę po alkoholu… O losie mysłowiczanina po raz kolejny zadecyduje sąd.