Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tragiczna seria. Ciała odnalezione w mieszkaniu

Autor: w dniu 2023-10-24

Służby musiały siłowo wejść do mieszkania w Bieruniu. Działo się to po wezwaniu, które wpłynęło do dyżurnego tamtejszej policji. Na miejscu znaleziono ciała dwóch osób.

Kolejne niepokojące informacje o zwłokach odnalezionych na Śląsku. Wczoraj policja potwierdziła informację o ciałach mężczyzny i kobiety znalezionych w jednym z mieszkań w Tychach. Teraz mundurowi z Bierunia potwierdzają, że podobna sytuacja miała miejsce w tej miejscowości. Jako pierwszy informację na ten temat podał serwis 112tychy.pl, który przekazuje, że interwencję podjęto w budynku przy ulicy Węglowej 75.

-21 października około godziny 12.45 oficer dyżurny bieruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Bieruniu zostały ujawnione zwłoki kobiety w wieku 36 lat i mężczyzny w wieku 23 lat. Ciała nie posiadały żadnych widocznych obrażeń. Bieruńscy mundurowi, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach prowadzą śledztwo. Decyzją prokuratora zlecona została sekcja zwłok obu osób – potwierdza fakt policyjnej interwencji mł. asp. Katarzyna Szewczyk – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

Ciała dwóch młodych osób w Tychach. Prokuratura informuje o szczegółach