Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Trójkolorowy Dzień Dziecka w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2024-05-27

Torcida Piekary i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich organizują wspólnie Trójkolorowy Dzień Dziecka. W programie wiele atrakcji – w tym, wiadomo – dużo sportu.

Trójkolorowy Dzień Dziecka to – jak zachęcają organizatorzy – ma być najlepszą w mieście imprezą dla najmłodszych. Wydarzenie zorganizowane zostanie na boisku MOSiR-u przy ulicy Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich.

Trójkolorowy Dzień Dziecka – co przygotowali organizatorzy?

Młodzi uczestnicy na pewno nie będą narzekać na brak atrakcji. Z pewnością mogą liczyć na to, że będą mieć  czym się posilić, bo przygotowano poczęstunek w postaci ciast, waty cukrowej, popcornu, czy pysznej, orzeźwiającej lemoniady, ale to nie wszystko. Na każdego uczestnika będzie czekał, jak informują organizatorzy, okazjonalny gadżet – niespodzianka. Przy tym warto zaznaczyć, iż na coś specjalnego mogą liczyć też… duże dzieci.
"Pamiętamy także o dorosłych, czy jak kto woli "dużych dzieciach", które będą mogły się posilić pysznym żurem, poczciwą pajdą z tustym i ogórem, czy wusztem z grilla. Coś słodkiego również się znajdzie" – czytamy w opisie wydarzenia.
Zabawa to nie wszystko, bo ważne jest pomaganie. W strefie gastronomicznej rozstawione będą puszki, do których w ramach działań charytatywnych można będzie dorzucić cegiełkę na sprzęt dla Zespół Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich. Ci, dla których dzielenie się krwią, jak i ci, którzy dopiero rozważają taką możliwość, dostępny będzie mobilny punkt poboru krwi.
"To z naszej strony kolejna propozycja na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zróbmy razem coś dobrego. Krew jest potrzebna" – przypominają i zachęcają do dzielenia się "cząstką siebie" organizatorzy.
Szczegóły można śledzić w mediach społecznościowych:
Warto też zaznaczyć, że w sieci prowadzone są licytacje klubowych gadżetów. Całkowity zysk zostanie przeznaczony na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich, a wylicytowane gadżety będzie można odebrać w dniu wydarzenia 2 czerwca, na obiekcie przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich. Co można licytować? Pierwszym z przedmiotów jest piłka z podpisami piłkarzy Górnika Zabrze:
Radio Piekary jest patronem medialnym wydarzenia.