Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Trwa zbiórka na Piekarską Lodówkę Społeczną

Autor: w dniu 2023-06-08

Trwa zbiórka na zakup Piekarskiej Lodówki Społecznej. Zebrano już sporą część środków, ale inicjator przedsięwzięcia zachęca do udziału tych, którzy dotąd nie zdecydowali się na wsparcie tego zadania. 

W ostatnich dniach maja radni Rady Miasta Piekary Śląskie – Daniel Pliszka i Marcin Felderhoff – zapoczątkowali zrzutkę na zakup lodówki społecznej w Piekarach Śląskich.

-Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie każdy potrzebujący będzie mógł znaleźć jedzenie. Ale nie możemy tego osiągnąć bez Waszej pomocy! Każda złotówka ma znaczenie – informował Pliszka, przybliżając ideę.

Trwa zbiórka na Piekarską Lodówkę Społeczną

Zgromadzona kwota zostanie w całości przeznaczona na zakup sprzętu, jego transport, montaż zabezpieczający przez warunkami atmosferycznymi i stosowne, wizualne oznaczenie.

-Zamysł jest bardzo prosty: masz za dużo jedzenia – włóż je do lodówki, potrzebujesz jedzenia albo masz ochotę na coś, co znajduje się w lodówce – poczęstuj się! – przybliża zamierzenia przyświecające akcji.

Ta forma pomocy jest przeznaczona dla wszystkich, którzy jej potrzebują, a podobne rozwiązania funkcjonują już w innych, śląskich miastach. Część kwoty już zgromadzono, ale do osiągnięciu celu jeszcze daleka droga. Radny Daniel Pliszka apeluje w związku z tym o to, by dołączyć do charytatywnego dzieła:

-Drodzy Mieszkańcy! Serdecznie dziękuję za dotychczasowe wsparcie na zrzutka.pl! Zebraliśmy już 1460 zł z planowanych 3 500 zł. To krok w stronę Piekarskiej Lodówki Społecznej! Razem możemy osiągnąć nasz cel! Dziękujemy za ogromną wpłatę Ewie i przyjaciołom. Nikt nikogo nie zmusza do wpłat. Wasza dobrowolność i chęć wsparcia są niesamowite! Jeśli macie taką możliwość, proszę o udostępnienie posta. Nawet najmniejsza suma przyczyni się do Wspólnego sukcesu. Wszyscy, którzy chcą dołączyć i wspomóc inicjatywę, są mile widziani! Wspólnymi siłami możemy zmieniać świat! Jeszcze raz ogromne podziękowania za wsparcie! To dzięki Wam nasza zbiórka nabiera mocy! Dziękuję, że jesteście częścią tego pięknego projektu! – zwrócił się dziś do internautów piekarski radny Daniel Pliszka.

Do końca zbiórki zostały 22 dni. Link do zrzutki poniżej: