Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Trwają zapisy do Biegu Charytatywnego Pomagamy Durś

Autor: w dniu 2023-06-01

Ci, którzy lubią biegać lub uprawiać nordic walking, a dodatkowo chcą pomóc, będą mieć kolejny raz okazję ku temu. Wsparcie otrzymają w ten sposób Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich. 
Stowarzyszenie Lecymy Durś, przy współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich, organizują VII Charytatywny Bieg Pomagamy Durś.

Kolejna edycja biegu Pomagamy Durś. Zapisy trwają

Bieg organizowany 10 września i wiodący lasem Dioblina rozpocznie się o godzinie 13.00. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu już teraz mogą zgłosić swój udział, by wesprzeć podopiecznych WTZ. Trasa dla biegaczy i nordic walkerów będzie mieć postać pętli o długości 5 km i wieść przez Las Dioblina. Będzie oznaczona co 1 km, a w newralgicznych punktach rozstawieni będą wolontariusze wskazujący drogę.
Podczas imprezy przewidywane są również biegi dla dzieci, które odbywać będą się na płycie boiska MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Biegi dla dzieci rozpoczną się o 11.00, zaś główne wydarzenie – o 13.00.
Rejestracja trwa od 16 maja i zostanie zamknięta 7 września. Prowadzona jest za pośrednictwem serwisu elektronicznezapisy.pl.