Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ukradł alkohol ze sklepu, po drodze potłukły mu się butelki

Autor: w dniu 2023-04-04

Wejście na drogę przestępstwa zawsze jest godne potępienia, ale są ludzie, którym życie udowadnia, że postąpili źle. Tak było w przypadku złodzieja z Tarnowskich Gór.

Młody mężczyzna wszedł w sobotni wieczór do sklepu przy ulicy Legionów w Tarnowskich Górach. Zabrał kilka butelek alkoholu i wyszedł z niego bez płacenia. Na miejsce wezwano policjantów.

Ukradł butelki z alkoholem. Wszystkie mu się potłukły

Policjanci odebrali zgłoszenie o zdarzeniu i pojawili się na miejscu. Wtedy sprawdzili, jak wygląda sprawca i ruszyli na poszukiwania. Okazało się, że za sprawą kradzieży stoi dobrze im znany 21-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór, którego namierzyli na ulicy Lompy w Tarnowskich Górach. Kiedy go spotkali, okazało się, że nie miał przy sobie skradzionego towaru. Tłumaczył policjantom, że wypadły mu z ręki i stłukły się, gdy uciekał. Zatrzymany trafił prosto do policyjnej celi i usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Straty, jakie spowodował to ponad 900 złotych. Jego sprawą zajmie się teraz prokurator i sąd, a grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.