Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wrócił do kraju. Trafił do więzienia

Autor: w dniu 2023-10-03

Takie wizyty nie zdarzają się często. Mężczyzna zgłosił się na komendę policji, żeby poinformować mundurowych, że jest poszukiwany. Teraz odpowie za to, co zrobił przed laty.

Do mysłowickiej komendy zgłosił się wczoraj mężczyzna, który twierdził, że jest poszukiwany. Funkcjonariusze potwierdzili ten fakt i zatrzymali trzydziestolatka.

Wrócił do kraju i… trafił do więzienia

Wczoraj około 9.30 do dyżurnego mysłowickiej policji zgłosił się mężczyzna, który twierdził, że jest poszukiwany i wrócił właśnie do kraju, by pójść do zakładu karnego.

Mysłowiccy kryminalni potwierdzili, że trzydziestoletni mieszkaniec Katowic jest poszukiwany od 2018 roku przez Prokuraturę Rejonową w Gliwicach i Sąd Rejonowy Katowice-Wschód dwoma listami gończymi m.in. za kradzieże i posiadanie narkotyków.

Wiedząc o tym, że jest poszukiwany, już w 2018 roku wyjechał do Anglii, gdzie przebywał do wczoraj. Trzydziestolatek postanowił jednak wrócić do kraju, by spędzić dzień z rodziną, a następnie przyszedł do mysłowickiej komendy. Najbliższe 21 miesięcy spędzi za kratami.

Szukali go 17 lat. W końcu sam zgłosił się na policję