Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wydano za nim list gończy. „Łowcy głów” odnaleźli go w Bytomiu

Autor: w dniu 2024-01-30

Nie brakuje tych, którzy unikając kary, robią wszystko, by organy ścigania ich nie odnalazły. Czasem jednak, jak pokazuje ta sytuacja, starania te są niewystarczające. Mężczyzna został zatrzymany i nie ukrywał zaskoczenia tym, do czego doszło.

"Łowcy głów" ze Śląska codziennie prowadzą szereg czynności dążących do tego, by osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości poniosły odpowiedzialność za swoje czyny. Pod koniec stycznia w ich ręce wpadł 50-latek, który od kilkunastu miesięcy ukrywał się przed organami ścigania.

Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymali 50-latka w Bytomiu. Mężczyzna nie krył zdziwienia, kiedy stróże prawa zapukali do drzwi mieszkania, w którym przebywał.

Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Bytomiu w związku z przestępstwami narkotykowymi. Od kilkunastu miesięcy ukrywał się przed organami ścigania, często zmieniał wizerunek i miejsce zamieszkania. Mężczyzna był już wielokrotnie karany za przestępstwa narkotykowe.

Grozi mu rok odsiadki.