Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek na DW901. Zginęła jedna osoba

Autor: w dniu 2023-11-23

Służby kilka godzin pracowały na DW-901, gdzie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba zginęła na miejscu, a droga długi czas była całkowicie zablokowana. To kolejny wypadek śmiertelny, do którego doszło na tej trasie w ostatnim czasie. 

Gliwiccy policjanci wyjaśniają okoliczności kolejnego tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Sierotach na drodze wojewódzkiej 901. Volkswagen zderzył się z Renault. Zginął kierowca drugiego ze wspomnianych samochodów. Okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci i prokurator.

Wypadek na DW901. W czołowym zderzeniu zginęła jedna osoba

Do zdarzenia doszło wczoraj około 18.45 na prostym odcinku drogi, w terenie niezabudowanym w rejonie miejscowości Sieroty. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 34-letni kierowca Volkswagena Golfa, jadąc od strony Pyskowic, w trakcie manewru wyprzedzania, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Renault Megane. Kierowca francuskiego auta w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Droga była nieprzejezdna przez wiele godzin. Na miejscu pracowali strażacy, medycy, policjanci z gliwickiej drogówki, prokurator, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, którzy prowadzili oględziny. Zebrane dowody oraz zeznania świadków pozwolą na ustalenie bezpośrednich przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wypadek na DK11. Nie żyje jedna osoba

Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Pamiętajmy o tym, że wyjeżdżając na drogę, ponosimy odpowiedzialność zarówno za siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Pośpiech, chwila nieuwagi, roztargnienie, nadmierna prędkość, czy lekceważenie przepisów, prędzej czy później, ale kończą się tragicznie!