Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek na DW941. Kierowca osobówki zginął na miejscu

Autor: w dniu 2024-03-15

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy na DW941 w Ustroniu. Osoba kierująca czarnym Mercedesem zginęła na miejscu, po tym, jak samochód wbił się pod naczepę samochodu ciężarowego.

Wypadek miał miejsce dziś, 15 marca około 11.00 na DW941 w Ustroniu. Na miejsce wysłano służby ratunkowe, jednak nie było szans na to, by pomóc osobie siedzącej za kierownicą czarnego SUV-a.

Wypadek na DW941. Kierowca nie miał szans

Nie wiadomo dokładnie, w jakich okolicznościach doszło do sytuacji, w której czarny Mercedes z wielką prędkością uderzył w naczepę ciężarówki. Dokładne okoliczności zdarzenia badają mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, którzy działania na miejscu prowadzą pod nadzorem prokuratora. Wiadomo, że – jak podaje serwis cieszyn.news – w wypadku uczestniczyły cztery samochody: dwa ciężarowe i dwa osobowe, które najechały na siebie – jak podaje serwis – w krótkim odstępie czasu. Uderzenie Mercedesa w tył naczepy, co widać na publikowanych w sieci nagraniach – było na tyle duże, iż przód SUV-a został całkowicie zniszczony, a siedząca za kierownicą osoba zginęła na miejscu. Wprawdzie świadkowie próbowali nieść pomoc, ale było już za późno.

Do szpitala trafiła, informuje cieszyn.news, przytomna kobieta, która kierowała Toyotą. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostałe osoby uczestniczące w zdarzeniu nie odniosły poważnych obrażeń. Na miejscu oględziny prowadzili technicy kryminalistyki, działający na miejscu strażacy będą musieli rozciąć wrak Mercedesa i wydobyć z niego ciało kierowcy. Utrudnienia w tym miejscu mogą trwać nawet do godziny 16.00 – 17.00.

Źródło: cieszyn.news