Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek w Kaletach. 3-latek w szpitalu

Autor: w dniu 2024-03-05

Zderzenie samochodu osobowego i roweru w Kaletach. Ucierpiał, jak informuje tarnogórska policja, 3-letni pasażer roweru, który trafił do szpitala. Śledczy badają teraz dokładnie okoliczności tego zdarzenia.

Zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Powstańców Śląskich w Kaletach wpłynęło do dyżurnego 4 marca około godziny 16.00. Na miejscu zjawili się policjanci z Kalet, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a czynności do wypadku drogowego wykonali stróże prawa z ruchu drogowego.

Jak wstępnie ustalili, 54-letni mieszkaniec Wymysłowa włączając się do ruchu lexusem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 40-letniej mieszkance Kalet, która rowerem przewoziła 3-letniego chłopca. 

Na miejscu zjawiła się także Załoga Ratownictwa Medycznego, która po wstępnym badaniu zabrała chłopca do szpitala w Chorzowie. Oboje kierujący byli trzeźwi. Teraz śledczy zajmą się potwierdzeniem dokładnego przebiegu zdarzenia i będą badać jego okoliczności.

Zderzenie czołowe na A4 w Rudzie Śląskiej. Zginęła jedna osoba

Pamiętajmy, że chwila nieuwagi na drodze może skończyć się źle. Aby uniknąć podobnych zdarzeń, powinniśmy dostatecznie skupić swoją uwagę na drodze oraz bacznie obserwować swoje otoczenia.