Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zabójstwo w Katowicach. Zatrzymano mężczyznę

Autor: w dniu 2024-03-05

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie swojej znajomej. Podejrzanemu przedstawiono zarzut zabójstwa. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.

Policjanci z Komisariatu Policji III w Katowicach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie swojej 63-letniej znajomej. Okazało się, że zatrzymany 67-latek był u swojego kolegi i właśnie wtedy powiadomił Policję o tym, że w ich wspólnym mieszkaniu znajduje się kobieta, która prawdopodobnie nie żyje.

Zabójstwo w Katowicach. Mężczyzna zaatakował znajomą

Z policyjnych ustaleń wynika, że to 67-letni mężczyzna zamordował kobietę. Podejrzany miał zadać swojej znajomej ciosy w głowę tępym narzędziem. Dokładną przyczynę zgonu stwierdzi sekcja zwłok.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód pracowali policyjni technicy oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Podejrzanemu przedstawiono zarzut zabójstwa. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące. 67-latek złożył wyjaśnienia i przyznał się do popełnienia czynu. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Jest tymczasowy areszt dla podejrzanego