Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wyrodny syn odpowie za to, co zrobił

Autor: w dniu 2024-01-25

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej, na wniosek śledczych z komisariatu II i prokuratora, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 40-latka podejrzanego o znęcanie się nad rodzicami, którym zgotował piekło.

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej podjął w środę decyzję o tymczasowym aresztowaniu 40-latka podejrzanego o znęcanie się nad ojcem i matką. Wyrodny syn usłyszał zarzuty. Policjanci z komisariatu II podjęli stosowne czynności, aby zapewnić starszym schorowanym rodzicom spokój.

Jak ustalili mundurowi, sprawca przemocy mieszkał osobno, jednak praktycznie co dzień przychodził do mieszkania rodziców, gdzie korzystał z ich jedzenia, często nie zostawiając nic dla nich. To nie wszystko, bo mężczyzna wszczynał awantury, znęcając się nad rodzicami psychicznie, a niejednokrotnie również fizycznie.

Dzięki zebranym przez śledczych materiałom sędzia nie wahał się, aby zastosować wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe miesiące. W tym czasie rozpocznie się proces związany z tym, co robił mężczyzna. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami.