Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaatakował brata nożem kuchennym. 21-latek w areszcie

Autor: w dniu 2024-01-25

Zaczęło się od awantury. Na miejsce wezwano policję i wtedy okazało się, że w mieszkaniu był mężczyzna, który wymagał pilnej pomocy medyków. Zmarł na stole operacyjnym. Okazało się, że został raniony podczas kłótni.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu został poinformowany w poniedziałkowy wieczór o awanturze w centrum miasta. Kiedy na miejsce, po godzinie 23.00 pojechali policjanci, zauważyli tam 24-latka, na którego ciele widoczne były poważne obrażenia. Finalnie został przetransportowany do szpitala, jednak zmarł podczas operacji.

Jak doszło do zbrodni? Policjanci ustalili, że pomiędzy 24-latkiem a jego 21-letnim bratem doszło do awantury, podczas której młodszy mężczyzna zaatakował starszego nożem kuchennym, zadając mu kilkadziesiąt ciosów.

Obecnie w sprawie prowadzone są, jak informuje Komenda Miejska Policji w Zabrzu, dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i dokładny przebieg tego zdarzenia.

Sąd Rejonowy w Zabrzu, przychylając się do wniosku Policji i prokuratury zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego o zabójstwo 21-letniego mieszkańca Zabrza.

Zaatakował nożem dwie osoby i skoczył z okna