Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Za szybcy, za wściekli. Dwaj młodzi kierowcy stracili prawa jazdy

Autor: w dniu 2023-01-04

Chcieli być i szybcy i wściekli? Dwaj młodzi kierowcy postanowili dać popis w terenie zabudowanym i rozpędzili swoje "bolidy" do prędkości, dzięki której stracili prawa jazdy. A może jeszcze coś stracą.

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Obaj kierowcy jechali tam z tą samą prędkością 109 km/h.  Dzień po dniu.

W sylwestrowe przedpołudnie policjanci z kłobuckiej drogówki kontrolowali prędkość na ulicy Kasztanowej w Parzymiechach.

Tuż przed 11.00 mundurowi namierzyli opla, który poruszał się z prędkością 109 km/h w terenie zabudowanym. Samochodem kierował 23-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

W poniedziałek 2 stycznia przed 17.00, podczas kontroli prędkości na ulicy Powstańców Śląskich w Pankach, policjanci z drogówki namierzyli z kolei volkswagena, którego kierowca również poruszał się z prędkością 109 km/h w terenie zabudowanym. Okazało się, że pojazdem kierował także 23-latek –  mieszkaniec powiatu kłobuckiego.

Obaj stracili prawa jazdy na trzy miesiące i zostali ukarani mandatami w kwocie po 1500 złotych. Na ich konta dopisano również punkty karne.

Źródło: Policja Kłobuck