Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaatakowali i pastwili się nad 9-latkiem. Policja namierzyła nastolatków

Autor: w dniu 2023-11-07

W internecie pojawiły się oburzające materiały pokazujące, jak nastolatkowie atakują kilkuletniego chłopca. Chorzowska policja poinformowała, że udało się namierzyć wszystkich napastników. Będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym.

Nagrania, na których widać, jak kilkuletni chłopak pada ofiarą starszych od niego oprawców, trafiły do sieci. Do sprawy odniósł się prezydent Chorzowa Andrzej Kotala, a dziś policja poinformowała, że namierzono wszystkich sprawców bezpardonowego ataku.

Pastwili się nad 9-latkiem. Namierzono oprawców

Informacja o ataku nastoletnich oprawców na chłopaków w wieku 9 i 10 lat trafiła wczoraj do chorzowskich policjantów. Okazało się, jak informuje Komenda Miejska Policji w Chorzowie, że sytuacje miały miejsce w ubiegłym tygodniu i zostały nagrane – jak wiadomo – telefonem komórkowym.

Nastolatkowie znęcali się nad 9-latkiem ze spektrum autyzmu

Później nagrania zostały opublikowane na jednym z portali społecznościowych. Przedstawiały grupę dzieci, która wyładowywała swoją agresję na młodszych kolegach. Mundurowi szybko ustalili wszystkich uczestników.

Były dwie ofiary

Okazało się, że ofiary były dwie, a oprawców – pięcioro. To nastolatkowie w wieku od 13 do 14 lat, którzy gnębili dwóch młodszych kolegów w wieku 9 i 10 lat. Cała sytuacja będzie miała swój finał w sądzie rodzinnym. Młodzi sprawcy odpowiedzą, jak informuje policja, za stosowanie groźby lub przemocy w celu zmuszenia do określonego zachowania.