Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zabrali pieniądze z bankomatu. Szuka ich policja

Autor: w dniu 2024-01-23

Ktoś chciał wypłacić pieniądze, ale bankomat nie zadziałał właściwie. Tę sytuację wykorzystały osoby, które widać na fotografiach. Teraz mężczyzna i kobieta są poszukiwani przez policję.

Policjanci z Chorzowa poszukują osób, które odeszły od bankomatu z nienależącymi do nich pieniędzmi. Wizerunek podejrzewanej pary zarejestrował monitoring. Każdy, kto rozpoznaje parę widoczną na fotografiach, jest proszony o kontakt z mundurowymi.

Pieniądze z bankomatu w niepowołanych rękach. Trwają poszukiwania

Do zdarzenia doszło, jak informują śledczy, 28 października 2023 roku o godzinie 17:10 przy bankomacie na ulicy Kościuszki w Chorzowie. Kobieta i mężczyzna przywłaszczyli sobie 1800 złotych, które pozostało w podajniku bankomatu. Pieniądze znajdowały się urządzeniu po poprzedniej nieudanej transakcji. Wizerunek pary zarejestrował monitoring:

Ci, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl. Mundurowi, jak piszą, zapewniają anonimowość swoich informatorów.