Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaczął dźgać kolegów nożem i uciekł

Autor: w dniu 2023-02-07

18-latek zszedł do piwnicy, w której dwóch jego kolegów rąbało drewno i zaatakował ich nożem. Po wszystkim, co zrobił, uciekł.  

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali w piątkowe popołudnie 18-latka podejrzanego o próbę zabicia dwóch jego kolegów. Do zdarzenia doszło w piwnicy kamienicy znajdującej się na jednym z osiedli.

Zaatakował kolegów nożem

Na miejsce wezwano policjantów, a dwaj ranni musieli szybko trafić na sale operacyjne, gdyż ich życiu zagrażało niebezpieczeństwo. Jak wyglądało zdarzenie? Z ustaleń śledczych wynika, że 18-latek przyszedł do piwnicy, gdzie dwaj jego koledzy rąbali drzewo na opał i bez powodu zaczął dźgać ich nożem. Jednemu po pierwszym ciosie udało się uciec i wezwać pomoc, a drugi z kilkoma ranami został w piwnicy. Sprawca uciekł, ale został odnaleziony po kilkudziesięciu minutach. Trafił do policyjnego aresztu.

Na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych pracowali policyjni technicy i grupa dochodzeniowo-śledcza. Podejrzanemu przedstawiono zarzut podwójnego usiłowania zabójstwa. Na wniosek prokuratora sąd aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.