Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaczęło się od zbyt szybkiej jazdy. Co działo się potem?

Autor: w dniu 2024-05-14

To miała być kontrola drogowa w związku z przekroczeniem prędkości. Policjanci jednak szybko ustalili, że to spotkanie na drodze dla 38-latka nie zakończy się jedynie na mandacie karnym.

Wczoraj policjanci "drogówki" prowadzili pomiar prędkości na ulicy Rybnickiej w Pszczynie. Około godziny 11:30 namierzyli kierującego mercedesem, który przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna jechał 75 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka". Szybko okazało się, że popełnione wykroczne w ruchu drogowym to nie jedyny problem mieszkańca Żor.

Zbyt szybka jazda to nie wszystko

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że 38-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód, którym się porusza, pochodzi z przestępstwa. Na tym jednak nie koniec… Stróże prawa ustalili, że pojazd był wykorzystywany do kradzieży paliwa ze stacji benzynowych na terenie województwa śląskiego.

Mężczyzna został zatrzymany, a samochód zabezpieczony. Po zakończeniu czynności mercedes zostanie przekazany właścicielowi. 38-latek jeszcze dziś usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.