Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Szafka kuchenna nie była dobrą kryjówką

Autor: w dniu 2024-05-14

Policjanci przeszukali mieszkanie. Szukali w nim mężczyzny poszukiwanego listem gończym. Ten narobił sobie problemów, bo postąpił bardzo nieroztropnie. Teraz ponosi tego konsekwencje.

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Komisariatu Policji w Boguszowicach w powiecie rybnickim zatrzymali 29-letniego poszukiwanego listem gończym. Działania prowadzone przez śledczych doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu.

Szafka kuchenna nie była dla niego dobrą kryjówką

Policjanci pojechali do jednego z mieszkań przy ulicy Pukowca. Kobieta, która otworzyła drzwi mieszkania, przekazała mundurowym, że mężczyzna wyszedł z mieszkania przed ich przybyciem. Stróże prawa nie dali jednak wiary słowom 33-latki i przeszukali mieszkanie.

Nie wyszła mu ta zabawa w chowanego

Skulony mężczyzna, licząc, że uniknie w ten sposób więzienia, ukrył się w szafce pod zlewozmywakiem. Mundurowi zatrzymali 29-latka.

– Podczas zatrzymania mężczyzna znieważył interweniujących policjantów, groził im pobiciem, a ponadto chciał ich nakłonić do odstąpienia od czynności służbowych, proponując im łapówkę – relacjonuje st. asp. Bogusława Kobeszko z rybnickiej policji.

Rybniczanin został osadzony w zakładzie karnym. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat więzienia.