Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zadbajmy o ArON. Terenowa Gra Miejska w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2023-04-15

Dzień Ziemi w C.H. Stary Zamet w Piekarach Śląskich będzie okazją do tego, by wziąć udział w Terenowej Grze Miejskiej "Zadbajmy o ArON". Co przewidziano w ramach wydarzenia?

Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 i Urząd Miasta Piekary Śląskie organizują 22 kwietnia Terenową Grę Miejską "Zadbajmy o ArON", która będzie odbywać się na terenie miasta.

Zadbajmy o ArON. Dzień Ziemi i gra terenowa

Początek wydarzenia organizowanego w ramach Dnia Ziemi zaplanowano na godzinę 9.00 na parkingu Centrum Handlowego Stary Zamet. Sama rozgrywka rozpocznie się jednak o 11.00 przed budynkiem Urzędu Miasta Piekary Śląskie przy ulicy Bytomskiej 84. Do zabawy pod nazwą "Zadbajmy o ArON" zachęcani są przede wszystkim uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych, ale znajdzie się miejsce dla każdego – niezależnie od wieku. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem honorowym Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj. W terenowej grze miejskiej mogą wziąć udział 3-osobowe zespoły uczniowskie wraz z opiekunem. Do rywalizacji mogą przystąpić maksymalnie dwie drużyny reprezentujące jedną placówkę pod warunkiem, że na każdą trójkę uczniów bądź uczennic będzie przypadał jeden opiekun.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.   Szczegóły, niezbędne informacje i regulamin znajdują się na stronie szkoły https://azs.piekary.pl/ . Informacje o grze można również znaleźć na profilu Facebook Akademickiego Zespołu Szkół w Piekarach Śląskich.

Zgłoszenia do 19.04.2023 r. na adres organizatora. Radio Piekary jest partnerem wydarzenia, a szczegóły znajdują się na plakacie: