Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zadzwoniła na 112. Zapomniała, że wezwała policję

Autor: w dniu 2023-04-12

Była pijana i nie mogła wejść do swojego mieszkania, więc postanowiła zadzwonić na numer alarmowy 112. Ta historia powinna być przestrogą, by tak nie robić – z wielu względów. 

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego otrzymali po godzinie 18.00 informację o kobiecie, która potrzebuje pomocy. O co chodziło? Otóż nie mogła dostać się do swojego mieszkania.

Zadzwoniła na 112. Co działo się później?

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego wodzisławskiej policji kilka dni temu, tuż po godzinie 18 otrzymali zgłoszenie od kobiety, która nie potrafiła dostać się do swojego mieszkania na Osiedlu I Maja w Wodzisławiu Śląskim. Mówiła, że piła razem z partnerem w jednym z lokali, ale ten wcześniej przyszedł do domu, zamknął drzwi i poszedł spać. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zapukali do drzwi, które otworzyła 44-latka, jednak okazało się, że zapomniała o wezwanym patrolu. W sumie uznała, że problem rozwiązał się sam, ponieważ jej partner po obudził się i wpuścił ją do mieszkania. Takie działania nie uchodzą jednak płazem. Za bezpodstawne wezwanie służb kobieta dostała 500-złotowy mandat karny.

Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie i rozsądne korzystanie z numeru alarmowego!