Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zderzenie dwóch aut na A4. Lepiej szukać alternatywnych dróg [AKTUALIZACJA]

Autor: w dniu 2023-04-12

[AKTUALIZACJA 16.44]

Wedle danych podawanych przez dyżurnego Punktu Informacji Drogowej (stan na godzinę 15.59) autostrada A4 po zderzeniu dwóch pojazdów, z których jeden przewozi ładunek wojskowy, autostrada zablokowana jest w obu kierunkach. Na miejscu w dalszym miejscu pracują służby. Pojazdy jadące A4 w kierunku Wrocławia są przekierowywane na węźle Sośnica – nie ma możliwości zjechania z autostrady A1 na A4 na kierunek Wrocław, zarówno jadąc z kierunku Gorzyczek jak i Częstochowy. Pojazdy jadące A4 w kierunku Krakowa są przekierowywane na węzeł Bojków.

Utrudnienia mają trwać jeszcze nawet cztery godziny.

Wcześniej pisaliśmy:

Policja informuje o zdarzeniu drogowym na autostradzie A4. Ruch w kierunku Wrocławia zablokowany.  

Na 315 kilometrze autostrady A4 w Gliwicach, w okolicach węzła z autostradą A1, zderzyły się samochód osobowy i ciężarowy. Ruch w kierunku Wrocławia całkowicie zablokowany. Policja sugeruje omijać ten odcinek i proponuje korzystanie z alternatywnych tras.

Służby, jak dyżurny Punktu Informacji Drogowej, pracują na miejscu zdarzenia. Okazuje się przy tym, że jeden z pojazdów przewozi ładunek wojskowy, więc Policja zarządziła zamknięcie autostrady w miejscu zdarzenia , pojazdy jadące A4 w kierunku Wrocławia są przekierowywane na węźle Sośnica. Nie ma możliwości zjechania z autostrady A1 na A4 na kierunek Wrocław, zarówno jadąc z kierunku Gorzyczek jak i Częstochowy