Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaginął Krzysztof Madyda. Policja prowadzi poszukiwania

Autor: w dniu 2023-01-09

Mieszkaniec Świerklańca opuścił swój dom w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i do tej pory nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Trwają poszukiwania.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Krzysztofem Madydą, mieszkańcem Świerklańca. Widzieliście go?

Krzysztof Madyda zaginął. Bliscy proszą o pomoc

O zaginięciu 46-letniego Krzysztofa Madydy poinformował policję jego brat. Okazało się, że mężczyzna uznawany za zaginionego wyszedł ze swojego domu w Świerklańcu w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i dotąd nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja podaje rysopis, wedle którego zaginiony ma 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy, a jego znakiem szczególnym jest charakterystyczna narośl na prawym uchu. Trzeba także zaznaczyć, że zaginiony nosi okulary korekcyjne.

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 47 853 42 55, 112.

Źródło i zdjęcie: KPP Tarnowskie Góry