Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaginął Odi. Poszukiwania przyniosły skutek [AKTUALIZACJA]

Autor: w dniu 2024-05-15

[AKTUALIZACJA 16.05]

Wedle informacji, którą otrzymaliśmy, pies został odnaleziony. Dziękujemy za wszystkie udostępnienia postu w mediach społecznościowych.

Wcześniej pisaliśmy:

Zrozpaczona właścicielka Odiego poszukuje swojego czworonożnego pupila. Prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą jej pomóc. Z prośbą zwrócono się także do naszej redakcji. Odpowiadając na prośbę, publikujemy zdjęcie boksera.

Pani Beata poszukuje boksera o imieniu Odi. Informuje, że pies zerwał się wczoraj ok. 20.00, wraz z 10-metrową czarną smyczą i pobiegł w las za zającem. Zrozpaczona właścicielka korzysta z wszelkich możliwych narzędzi, by odnaleźć zgubę.

"Organizuję grupę poszukiwawczą. Kto chętny? Proszę przyjechać ok.17.00 do Rogoźnika i kierować się na ul. Wczasową 1 ale nie dojeżdżać do niej tylko wcześniej na zakręcie skręcić w lewo. Będę w pobliżu już od 16.00. Szukał go dron z kamerą termowizyjną ale na razie przerwał poszukiwania bo jest za ciepło, wróci wieczorem" – informowała w mediach społecznościowych pani Beata.
Zwraca się także z apelem do tych, którzy pomogą jej podjąć niezbędne działania:
"Potrzebna mi pomoc osoby, która podzwoniłaby po okolicznych szkołach, porozmawiała z dyrekcją i wyslała maila ze zdjęciem Odiego. Dzieci są spostrzegawcze 👍 My jedziemy wydrukować plakaty i pooklejać w trochę dalszej okolicy. I zamawiamy drona póki nie jest jeszcze za gorąco" – czytamy w mediach społecznościowych.