Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zgwałcił nastolatkę. Poszukiwany mężczyzna w areszcie

Autor: w dniu 2023-02-01

Czterdziestolatek nakłonił nastolatkę do wspólnej podróży, potem zaciągnął do pustostanu, zgwałcił i okradł. Rozpoznano go, kiedy policja opublikowała nagrania, na których był widoczny. 

Podejrzany o gwałt 40-latek trafił, decyzją sądu, do aresztu. Okazuje się, że wcześniej dopuścił się podobnych przestępstw, więc za to, co zrobił, będzie odpowiadał w warunkach multi recydywy.

Zgwałcił nastolatkę i teraz za to odpowie

Do gwałtu doszło, przypomnijmy, w nocy 24 stycznia. 40-latek poznał 17-latkę na przystanku autobusowym w Sosnowcu i podstępem nakłonił, by pojechała z nim do Zabrza. Zaprowadził ją do pustostanu w centrum miasta i zgwałcił. To nie wszystko. Zabrał jej też telefon i zegarek. Mężczyzna został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów w poniedziałek, krótko po publikacji jego wizerunku w mediach.

Policjanci odzyskali też skradziony telefon i zegarek. Okazało się, że 40-latek w chwili zatrzymania był poszukiwany. Jest odpowiedzialny za pobicie, za co musi odsiedzieć 8 miesięcy, ale to nie wszystko. Zatrzymany w przeszłości był już karany za gwałt, dlatego będzie odpowiadał w warunkach multi recydywy.

Źródło i zdjęcie: KMP Zabrze


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.