Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Złodziej bez zęba poszukiwany. Nagrały go kamery monitoringu

Autor: w dniu 2023-12-08

Wszedł przez dach, niszczył i rabował. Wyróżnia go widoczny… brak zęba. Policja poszukuje tego mężczyzny w związku z tym wszystkim, co zrobił. Prosi świadków o wiadomości, które mogą okazać się pomocne.

Policjanci jednego z bielskich komisariatów poszukują mężczyzny, który włamał się do lokalu handlowego. To, co zarejestrowały kamery monitoringu, miało miejsce w listopadzie. Trwają poszukiwania mężczyzny, a policja informuje o szczegółach.

W kronice policyjnej czytamy, że do zdarzenia doszło 14 listopada 2023 roku przy ul. Barlickiego 3 w Bielsku-Białej. Widoczny na fotografiach mężczyzna wybił otwór w podwieszanym suficie i tą drogą przedostał się do wnętrza sklepu, zaczął kraść. Wyszedł z lokalu z pieniędzmi, ubraniami, perfumami i biżuterią, ale to nie wszystko. Dodatkowo, jak opisują policjanci uszkodził część ubrań przeznaczonych na sprzedaż. Tym, co zrobił, spowodował straty w wysokości ponad 60 tysięcy złotych.

Policjanci sprawdzili zapisy z kamery monitoringu znajdującej się w sklepie. Na nagraniu widać mężczyznę w wieku 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, ubranego w spodnie z ciemnym prążkiem od biodra do kostki, czapkę z daszkiem, zimowe buty i rękawiczki i tutaj uwaga… prawdopodobnie z ubytkiem w uzębieniu. Brakuje mu, co widać, górnej prawej czwórki, jednak jakość nagrania jest na tyle słaba, że ciężko dokładnie określić niektóre detale, co widać na zdjęciach, które zamieszczamy poniżej:

Policjanci proszą tych, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia personaliów tego mężczyzny o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej ul. Romualda Traugutta 2c pod nr tel. 47 857 03 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.