Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zlot Foodtrucków w Piekarach Śląskich już w ten weekend!

Autor: w dniu 2024-06-12

Fani smacznego jedzenia, dobrej muzyki i motocykli mogą już teraz szykować się na Zlot Foodtrucków w Piekarach Śląskich. Będzie to wspaniała okazja, by miło spędzić czas na terenie u stóp Kopca Wyzwolenia.

Zlot Foodtrucków w Piekarach Śląskich będzie odbywał się w dniach 14 – 16 czerwca. Początek wydarzenia już w najbliższy piątek. Kiedy będzie można skorzystać z pysznego jedzenia serwowanego z kuchni na kołach?

  • 14 czerwca (piątek) godz. 16.00 – 22.00,
  • 15 czerwca (sobota) godz. 12.00 – 22.00,
  • 16 czerwca (niedziela) godz. 12.00 – 20.00.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy kuchni amerykańskiej, azjatyckiej i europejskiej w wielu wariantach. Będą dania obiadowe i pyszne desery oraz kawa i napoje. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Zlot połączony będzie z wydarzeniami towarzyszącymi. Jednym z nich będzie Hello Party, podczas którego za konsoletą stanie (sobota, 16.00 – 22.00) Brajan Borgowski. Szczegóły na plakacie:

To nie wszystko. W niedzielę, w godzinach 13.00-17.00, zorganizowana zostanie parada motocykli, której organizatorem jest Towarzystwo Motocyklowe Volni.

Na co możecie liczyć pod Kopcem Wyzwolenia w weekend?

  • Przepyszne jedzenie z różnych zakątków świata
  • Strefa dla dzieci i młodzieży
  • Roll bary
  • Konkursy z nagrodami
  • Wspaniała atmosfera i dobra muzyka

Szczegóły w mediach społecznościowych: 14-16.06 Zlot Food Trucków w Piekarach Śląskich

W związku z organizacją imprezy w dniach 14.06 od godz. 12.00 do 17.06 do godz. 6.00 w rejonie Kopca Wyzwolenia nastąpi zmiana organizacji ruchu. Przejazd będzie dopuszczalny tylko w jednym kierunku od ul. Wyzwolenia do ul. Jana Pawła II, zatem ul. Do Kopca Wyzwolenia będzie jednokierunkowa.

Organizatorami wydarzenia są Gorilla Events, Miasto Piekary Śląskie, Ośrodek Kultury Andaluzja, Towarzystwo Motocyklowe Volni i Radio Piekary. Szczegóły na plakacie:

Czekamy na Was!