Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zmieniał rejestracje i kradł paliwo. Trochę się tego nazbierało

Autor: w dniu 2023-03-29

Ten kierowca zmieniał rejestracje tylko po to, by kraść paliwo. Raz używał tej z województwa śląskiego, innym razem z lubelskiego. Narobił sporych strat, a teraz szuka go policja. 

Policjanci z Katowic zajmują się sprawą kradzieży paliwa, do których dochodziło w okresie od 31 grudnia 2022 roku do 10 lutego 2023 roku.

Dwie rejestracje – jeden samochód. Złodziej złapany

Złodziej obrał za cel dwie stacje paliw w Katowicach – przy ulicy Górnośląskiej 55 i alei Roździeńskiego 14. Poruszał się osobową Mazdą, ale zmieniał rejestracje – raz miała numery LKR 55741, innym razem SM 82119. Kolejne wizyty przy dystrybutorze sprawiły, że do baku wlano paliwo o łącznej wartości ponad 3600 złotych i odjechał, nie płacąc za nie. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring.

Fot. KMP Katowice

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod numerem telefonu 47 85 135 00 lub pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl

Źródło: KMP Katowice