Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Trwa wielkie odliczanie do oficjalnego rozpoczęcia sezonu morsowego nad Zalewem Nakło – Chechło. W najbliższą niedzielę, w samo południe Morsy z Chechła Rodem spotkają się w stałym miejscu, by wspólnie zażyć zimnej kąpieli.

Jak sami twierdzą – ich organizm się tego domaga! Wymówek nie ma, gdy temperatura oscyluje w granicach kilku stopni Celsiusza, mają nieodpartą potrzebę wejścia do wody. Po raz pierwszy w sezonie 2023/2024 zrobią to w najbliższą niedzielę, 5 listopada o godzinie 12.00. Miejsce morsowej zbiórki nad zalewem Nakło – Chechło pozostaje niezmienne od lat. W bazie, przy Barze u Adika, na morsów będzie czekała przebieralnia, pachnąca sauna oraz rozgrzewające kąpiele… w kotle.

– Jak rozpoczynać sezon – to z przytupem. O godzinie 12.00 zapraszamy wszystkich chętnych na pierwsze w tym sezonie, wspólne morsowanie. Przygrywać nam będzie DJ Slavo, a od godziny 12.30 chechelskie SPA prowadzić będzie ceremonie saunowe. Pojawi się też beczka lodu i tort dla uczestników – mówią nam przedstawiciele Morsów z Checha Rodem.

W momencie rozpoczęcia sezonu nad Zalewem Nakło – Chechło, wspólne morsowanie staje się cykliczne. Zimnej, a nawet lodowatej kąpieli zażywać można tam w każdą niedzielę oraz w środy od 16.00.