Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Żona zabiła męża. Morderstwo w Częstochowie

Autor: w dniu 2023-05-24

Mężczyzna został zaatakowany nożem przez swoją żonę. Zdołał jeszcze wezwać na miejsce służby ratunkowe, ale jego życia nie udało się uratować. Morderczyni grozi dożywocie. 

Policjanci z Częstochowy zatrzymali 42-letnią mieszkankę miasta, podejrzewaną o zabójstwo męża. Była pijana. Kiedy wytrzeźwieje, odpowie za to, co zrobiła.

Morderstwo w Częstochowie. Mężczyzna wezwał pomoc

Wczoraj około 20.00 policjanci z Częstochowy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w jednym z częstochowskich mieszkań na ulicy Równoległej. Wynikało z niego, że zraniony nożem 51-latek pilnie potrzebuje pomocy.  Mężczyzna, dzwoniąc na numer alarmowy, poinformował, że "potrzebuje pomocy, bo żona ugodziła go nożem prosto w serce". Podjęto interwencję. Co okazało się, gdy mundurowi przybyli na miejsce?

Ofiara nie dawała oznak życia

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Do wyjaśnienia została zatrzymana jego 42-letnia żona, podejrzewana o tę zbrodnię. W chwili zatrzymania była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3 promile alkoholu.

Trafiła ona do policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwieje, zostanie doprowadzona do prokuratury. Grozi jej nawet dożywotnie więzienie.