Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Biegamy dla Ani. Dziś ostatni dzień zapisów

Autor: w dniu 2024-04-18

Pani Ania, której historię opisywaliśmy już na radiopiekary.pl, mieszka w Tarnowskich Górach i zmaga się z chorobą nowotworową. Proces leczenia jest złożony i długotrwały, a przy tym kosztowny. Chętni mogą pomóc w zebraniu środków, biorąc udział w wydarzeniu sportowym organizowanym w Piekarach Śląskich.

W niedzielę, 21 kwietnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś organizują charytatywny Maraton biegowy i Nordic Walking dla Ani Brzezińskiej. Wydarzenie, które rozpocznie się o 10.00, organizowane jest, by wspomóc prowadzoną zbiórkę na leczenie. Dziś ostatni dzień zapisów.

Biegamy dla Ani. Wydarzenie w Piekarach Śląskich

Zmagania, które rozpoczną się na terenie piekarskiego MOSiR-u przy ulicy Olimpijskiej 3, polegać będą na pokonywaniu ciągle wyznaczonej pętli o długości ok. 5 km. Każdy z uczestników, poruszających się ścieżkami lasu Dioblina, może pokonać wyznaczoną trasę dowolną ilość razy.

Wpisowe do zawodów wynosi minimum 20 zł. Należy wpłacić je za pośrednictwem serwisu, który prowadzi zbiórkę:

https://onkozbiorka.pl/anna-brzezinska/przekaz-darowizne

Dokonując wpisowego, trzeba podać imię i nazwisko (np. Wpisowe Jan Nowak).

W dniu zawodów będą przygotowane specjalne puszki Fundacji i prowadzona będzie zbiórka.

Biegamy dla Ani. Można pomóc, biorąc udział w wydarzeniu sportowym

Pani Ania Brzezińska ma 39 lat, jest mamą Mateusza i żoną Marcina. Jest nauczycielką. W marcu 2023 roku  zachorowała na złośliwy nowotwór piersi. Leczenie jest długie i wieloetapowe. Do tej pory przeszła jednostronną mastektomię, półroczną chemioterapię, kolejnym etapem jest radioterapia.

Po radioterapii lekarze zalecają przyjmowanie leku, który nie jest refundowany. Lekarstwo to zwiększa szansę, by nie pojawiły się  przerzuty odległe w kościach lub w mózgu. Koszt miesięczny wynosi 14 tysięcy złotych. Terapia tym lekiem trwa 2 lata. Szczegóły na stronie onkozbiorka.pl.

Wszystkie osoby biorące udział w imprezie otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz numerek startowy. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem serwisu elektronicznezapisy.pl:

https://elektronicznezapisy.pl/event/10533/strona.html

Dziś ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń. W zmaganiach mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, jednak muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Dla wszystkich uczestników przygotowane będą pamiątkowe certyfikaty oraz numerki startowe.

Regulamin 

Oświadczenie uczestnika

Oświadczenie osoby niepełnoletniej