Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Chęciński: Pan Braun prawie zawsze, kiedy wychodzi na mównicę, odwołuje się do Boga. Dla mnie to jest jakaś schizofrenia

Autor: w dniu 2023-12-13

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński – prezydent Sosnowca. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o sytuacji z udziałem posła Grzegorza Brauna, zachowaniu marszałka Bosaka, Zagłębiu Sosnowiec i expose Donalda Tuska.

-Pan Braun prawie zawsze, kiedy wychodzi na mównicę, odwołuje się do Boga. Dla mnie to jest jakaś schizofrenia, jakaś choroba i trzeba z tym walczyć, tylko trzeba sobie zdawać sprawę, że często choroby psychiczne doprowadzają do różnego rodzaju kryminalnych zachowań. Czym szybciej ktoś się panem Braunem zajmie, tym lepiej, bo wczoraj atakował kobietę z gaśnicą, następnym razem może w jeszcze bardziej brutalny sposób zachowa się w stosunku do ludzi o innych poglądach – mówi o zachowaniu posła Grzegorza Brauna, zestawiając to, co wydarzyło się wczoraj w Sejmie z tym, jak często parlamentarzysta odwołuje się do wyższych wartości gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Skandaliczne zachowanie Grzegorza Brauna w Sejmie. Do sprawy odnosi się prokuratura