Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Jechał pod prąd. Narobił sobie problemów

Autor: w dniu 2024-03-27

Zlekceważył znak mówiący o drodze jednokierunkowej, co nie bez powodu zwróciło uwagę policjantów. Jak już został zatrzymany, wyszło na jaw, że jazda niezgodna ze znakami drogowymi to nie niejedyny jego błąd.

Obywatel Ukrainy został zatrzymany przez policjantów. Właśnie wtedy wyszło na jaw, że ma na koncie kilka różnych błędów. Do zdarzenia doszło w niedzielę około 17.30 na ulicy Głównej w Bełku w powiecie rybnickim.

Jechał pod prąd, ale to nie wszystko

Policjanci z komisariatu w Czerwionce-Leszczynach zatrzymali kierowcę Toyoty, który jechał "pod prąd" ulicą jednokierunkową. Okazało się, że 54-letni kierujący osobówką jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna, chcąc uniknąć odpowiedzialności, próbował przekupić mundurowych łapówką w wysokości 600 euro.

Badanie alkomatem wykazało, że obywatel Ukrainy miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Wczoraj, decyzją prokuratora, został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Pijany kierowca zatrzymany. Zareagował świadek