Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kobieta zginęła pod kołami. Jak doszło do wypadku?

Autor: w dniu 2023-09-19

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano na jednej z częstochowskich ulic. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych.

Do wypadku, w którym zginęła kobieta doszło dziś, jak poinformowała nas asp. Barbara Poznańska – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, przed godziną 5.00 na Alei Pokoju w Częstochowie.

Kierujący busem marki Peugeot Boxer potrącił, na oznakowanym przejściu dla pieszych, 64-letnią kobietę, kiedy ta pokonywała pasy, gdy paliło się dla niej czerwone światło. Policjanci opisali szczegóły:

"Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 46-letni kierujący peugeotem najechał na 64-letnią pieszą, wchodzącą na przejście dla pieszych prawdopodobnie na czerwonym świetle. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. Zgromadzony przez śledczych materiał pozwoli ustalić przyczynę i dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku" – informuje policja:

Piesza zmarła po przewiezieniu do szpitala. Początkowo policja – w związku ze zdarzeniem – wprowadziła objazdy. Wiadomo, że ruch został już przywrócony i odbywa się bez utrudnień.

Piesza ledwo uniknęła potrącenia. Sytuację zarejestrowała kamera