Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kosztowny pośpiech kierowcy BMW. Może zapłacić nawet 30 tys. złotych

Autor: w dniu 2023-04-06

Brawura za kierownicą i pośpiech to połączenie, które stanowi duże zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Potwierdza to nagranie, na którym widać pędzące BMW. 

Młody kierowca BMW dał na DW913 w Gródkowie "popis" swoich umiejętności, ale na pewno nie jest wzorem do naśladowania. Miał za nic oznaczenia drogowe, a jego wyczyny zostały przesłane na skrzynkę "Stop agresji drogowej". Grozi mu kara nawet 30 tysięcy złotych.

Nawet 30 tysięcy złotych mandatu dla kierowcy BMW

Na skrzynkę "Stop agresji drogowej" trafiło nagranie, na którym widać wyczyny 26-letniego kierowcy BMW. Na DW913 w Gródkowie, wyprzedzał inny samochód, nie zważając na linię podwójną ciągłą i przejście dla pieszych.

Policjanci z Komisariatu Policji w Wojkowicach ustalili, że za kierownicą bmw mieszkaniec Sosnowca. Mundurowi skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie. Oprócz 20 punktów grozi mu nawet 30 tysięcy złotych grzywny.

-Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę podczas poruszania się po drogach. Brawura i lekceważenie przepisów niejednokrotnie doprowadziły do tragicznych w skutkach zdarzeń. Na łamanie przepisów nie ma też zgody ze strony innych uczestników ruchu drogowego, którzy coraz częściej, będąc świadkami niewłaściwych zachowań, przesyłają zarejestrowane wykroczenia na specjalnie przygotowane do tego policyjne skrzynki – informują policjanci.