Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mężczyzna dawał się we znaki mieszkańcom dzielnicy

Autor: w dniu 2023-09-24

Niszczył auta, kradł, groził. Mieszkańcy mieli dość i zgłaszali to policjantom. Ostatecznie zdołano namierzyć osobę odpowiedzialną za to, co działo się w dzielnicy. Zawnioskowano o areszt tymczasowy. 

Policjanci z komisariatu III w Sosnowcu w ciągu ostatnich kilkunastu dni otrzymali szereg zgłoszeń od mieszkańców Zagórza. Ktoś zdrowo narozrabiał i okazało się, że za wszystkim stoi jedna osoba.

Ktoś nieźle narozrabiał na Zagórzu

Mieszkańcy Zagórza w ostatnim czasie informowali policjantów z komisariatu III o wielu, różnych przestępstwach. Ich zgłoszenia dotyczyły najczęściej uszkodzeń samochodów, kradzieży kamer oraz gróźb. Wszystko to wydarzyło się w ciągu kilkunastu dni.

Policjanci ustalili, że za wszystkimi uciążliwymi przestępstwami stoi jedna osoba. Sprawcą okazał się 54-letni mężczyzna. Został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzuty za popełnienie łącznie dziesięciu przestępstw.

Piekary Śląskie: Nasiliły się działania oszustów

54-latek miał już wcześniej zatargi z prawem i był karany. Prokurator nadzorujący postępowanie zdecydował się na wniosek o tymczasowy areszt. Przychylił się do tego Sąd Rejonowy w Sosnowcu. W efekcie sprawca spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące.