Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Młody mężczyzna zmarł w mieszkaniu księdza. Kuria wydała komunikat

Autor: w dniu 2024-03-20

Jeszcze nie cichnie dyskusja o tym, co działo się na terenie parafii w Dąbrowie Górniczej, a już jest kolejne zdarzenie, o którym na pewno nie będzie cicho. W mieszkaniu księdza znaleziono ciało młodego mężczyzny.

Kuria Diecezjalna w Sosnowcu wydała dziś oficjalny komunikat, z którego wynika, że w mieszkaniu księdza odnaleziono młodego mężczyznę. Jego życia – mimo podjętych prób nie udało się uratować.

"Kuria Diecezjalna w Sosnowcu z głębokim smutkiem i niedowierzaniem przyjęła do wiadomości informację o zdarzeniu mającym miejsce na terenie mieszkania zajmowanego przez księdza jednej z sosnowieckich parafii" – czytamy.

Dowiedzieliśmy się, że sytuacja miała miejsce w mieszkaniu przy ulicy Skautów. Pomimo reanimacji podjętej przez księdza oraz wezwanych przez niego ratowników medycznych – czytamy w dalszej części komunikatu – nie udało się uratować życia młodego mężczyzny obecnego w mieszkaniu.

Prowadzone są rutynowe czynności wyjaśniające prokuratury. Kuria Diecezjalna w Sosnowcu – podano w komunikacie – w pełni współpracuje z organami procesowymi. Sprawa ma być prowadzona, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, przez Prokuraturę Rejonową Sosnowiec-Północ.

Orgia na plebanii w Dąbrowie Górniczej. Ksiądz aresztowany