Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Napad na salon gier. Znane są szczegóły zdarzenia

Autor: w dniu 2024-02-12

Informowaliśmy wczoraj o napadzie na salon gier w powiecie kłobuckim. Dziś znane są szczegóły tego zajścia. Wiadomo też, że sprawą zajmuje się już prokuratura.

O napadzie, do którego doszło przy ulicy Częstochowskiej w miejscowości Zawady w powiecie kłobuckim jako pierwszy poinformował portal kłobucka.pl. Wiele było dotąd niewiadomych, jednak dopytaliśmy policję o szczegóły zdarzenia.

Napad na salon gier. Znane są szczegóły zdarzenia

Wiadomo, jak poinformowała nas asp. Joanna Wiącek-Głowacz – oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku – że do zdarzenia doszło w sobotę, 10 lutego po godzinie 23.00. Zaatakowany został wówczas 58-letni mężczyzna, który najpierw został uderzony łomem, a następnie ugodzony nożem, wskutek czego doznał obrażeń, które nie zagrażają jego życiu. Na miejscu działali mundurowi, którzy kontynuowali swoje działania także w niedzielę.

Pewne jest, że poszkodowany przebywał w kontenerze, w którym działał… nielegalny salon gier, nie bez powodu zatem na miejscu pojawili się nie tylko policjanci, ale także przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Napad na salon gier. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia