Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Niezły „kolega”. Zaatakował znajomego bagnetem

Autor: w dniu 2023-12-12

Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który ruszył do ataku z bagnetem. Ofiara trafiła do szpitala, zaś sprawca napaści został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu kilka lat więzienia.

Jastrzębscy policjanci zatrzymali agresywnego 18-latka, podejrzanego o uszkodzenie ciała swojej ofiary, która z obrażeniami trafiła do szpitala. Napastnik został objęty policyjnym dozorem. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała.

Z bagnetem na znajomego

W czwartek, 7 grudnia 2023 roku około godziny 21.50 policjanci otrzymali informację o niebezpiecznym zdarzeniu, do jakiego miało dojść w rejonie działek przy ulicy Granicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce.

Okazało się, że mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju spotkał się z kilkoma znajomymi. W pewnym momencie podszedł do niego jeden z uczestników imprezy i uderzył go kilka razy w tył głowy, po czym, gdy poszkodowany się do niego odwrócił, ten zranił go jeszcze bagnetem. Poszkodowany mężczyzna zdołał zbiec z miejsca ataku. Kiedy dotarł do domu, powiadomił policję.

Ruszył do ataku z bagnetem! Trzy osoby w szpitalu!

Ofiara trafiła do szpitala. Co ze sprawcą?

Mundurowi udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie, które zabrało rannego jastrzębianina do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny. Równocześnie prowadzono intensywne poszukiwania sprawcy napaści.

Agresor został zatrzymany następnego dnia około godziny 18.30. 18-latek usłyszał już zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Wiadomo, że przyczyną ataku był… wypity wcześniej alkohol.

Napastnikowi grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia. Zgodnie z decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z poszkodowanym oraz świadkami.