Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: Siatkarze MSP5 Mistrzami Śląska

Autor: w dniu 2024-06-07

Piekarscy sportowcy odnieśli w ostatnim czasie wiele sukcesów, którymi chwalą się w mediach społecznościowych. Ciężarowcy, szczypiorniści, siatkarze mają powody do zadowolenia. Tak jest również w przypadku zawodników reprezentujących Miejską Szkołę Podstawową nr 5.

Młodzi sportowcy z Piekar Śląskich zdobywają kolejne trofea. Dzięki zamiłowaniu do siatkówki mogą pochwalić się znaczącym sukcesem. Uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 5 pojawili się w Tychach, gdzie wzięli udział w Finale Śląska w piłce siatkowej chłopców (Igrzyska Dzieci). W ramach rozgrywek spotkały się cztery najlepsze drużyny województwa śląskiego.
"Nasz zespół wygrał wszystkie 3 mecze z drużynami z Tychów, Jaworzna i Rybnika. Tym samym zajęliśmy 1 miejsce i jesteśmy najlepszą drużyną w województwie. Ogromne gratulacje dla wszystkich chłopaków. Jesteście wielcy" – chwali się piekarska "piątka".
Zdjęcia zwycięskiej drużyny zamieszczono w mediach społecznościowych:
Ostatnie dni obfitowały w liczne sukcesy piekarskich sportowców. Najpierw byli ciężarowcy GKS Transbed Andaluzja, którzy przywieźli ze sobą "worek" medali, o czym pisaliśmy TUTAJ. Sukcesami chwaliły się też szczypiornistki. Pozostaje życzyć dalszych sukcesów.