Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: Zmiany w hali przy Ziętka. Zrobili to własnym sumptem

Autor: w dniu 2024-02-29

Zaszły zmiany w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. O realizację większości zadań zadbali sami pracownicy, a wszystko po to, by znacząco zmniejszyć koszty przeprowadzonych prac.

Piekarski MOSiR ma za sobą kolejną modernizację. Prace przeprowadzono w budynku przy ulicy Ziętka 60. Wyremontowano szatnię i natryski. Działania prowadzone były w styczniu i lutym, a zaangażowało się w to kilka osób, które na ogół zajmują się takimi właśnie pracami remontowymi. To pozwoliło zaoszczędzić sporą kwotę.

-Kolejny remont na obiektach piekarskiego MOSiR-u za nami. Tym razem pracownicy kompleksowo wyremontowali szatnię i natryski w hali MOSiR Olimpia. Staramy się na bieżąco własnymi siłami remontować naszą infrastrukturę. Dzięki naszym pracownikom udaje nam się wykonywać remonty sprawnie i – jak na obecne warunki – tanio – odnosi się do przeprowadzonych prac Łukasz Tomczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Piekary Śląskie z pieniędzmi na budowę kompleksu basenowego

Koszt przeprowadzonych prac, łącznie z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej wyniósł łącznie 10 tysięcy złotych. W przypadku realizacji zadania przez firmę zewnętrzną wydatek, podkreśla dyrektor Tomczyk, byłby kilkukrotnie wyższy.