Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Podcienia w Tarnowskich Górach do poprawki

Autor: w dniu 2023-02-06

Podcienia miały stać się wizytówką Tarnowskich Gór. Remont miał im przywrócić blask, jednak stało się inaczej. Prace zakończyły się niedawno, a tynk już odpada. Poprawki będą wykonane, gdy pozwoli na to pogoda.

Jak tylko pogoda pozwoli, w podcieniach na tarnogórskim Rynku rozpoczną się poprawki. Tak ustalili zarządca prywatnych kamienic, wykonawca remontu, kierownik budowy i inspektor nadzoru. Tarnogórski magistrat odpowiedź na swoją interwencję w tej sprawie otrzymał w piątek.

Podcienia w Tarnowskich Górach do poprawki

Przypomnijmy, że Urząd Miejski zwrócił się do zarządcy prywatnych kamienic z podcieniami na tarnogórskim Rynku o wyjaśnienia, bo zaledwie miesiąc po zakończeniu remontu ściany wyglądały… źle. Ten stan bardzo zaniepokoił urzędników, gdyż ratusz przeznaczył dotację na realizację prac w miejscu, które jest wizytówką miasta. Urząd zwrócił się do zarządcy kamienic z pytaniem o to, jak ustosunkowuje się do powstałych zniszczeń.

Poinformował nas, że "9 stycznia odbyło się spotkanie z wykonawcą, kierownikiem budowy i inspektorem nadzoru w związku z pojawieniem się miejsc, w których łuszczy się farba. Ustalono, że należy na bieżąco kontrolować stan podcieni, a kiedy pogoda pozwoli, przystąpić do poprawek" – informuje urząd


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.